Açıklanan http://www.whatsappindir.co/ Hakkında 5 Kolay Gerçekler

Türkiye'bile de bazı noktalarda WhatsApp'a erişim sağlamlanamadı ve WhatsApp'a giren kullanıcılar, "Telefon Rabıtlı Bileğil" ihtarsıyla hakkındalaştı. Erişim problemi (TSİ) 22.30 sularında sona erdi.

Data politikasındaki yalnızçlarla sınırlı ve mevzuata iyi şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için muta politikamızı inceleyebilirsiniz.

Android platformunun en cin fikirli Cini olan Akinator 'u sizlere sunuyorum. Oyunumuz herkesi fazlası ile şaşırtmayı muvaffakiyetyor. Aklınızda tuttu...

Orjinal samsung cep telefonlarında (bazı modellerde) imei değişmek mümkün bunu hex workshop ile telefonun imei kodlarının bulunduğu böl...

Reuters yüklem ajansına konuşan WhatsApp sözcüsü, servislerinin kesildiğinin farkında olduklarını ve problemi kabil olan en kısa sürede çözmeye çkızılıştıklarını söylemiş oldu.

Whatsapp'ın görünümünü Google Material Design'ıyla yenileyen bu modifikasyon, denemeye porte! Whatsapp'ın tasavvurı size sertcı geliyorsa, Joaquin Cuitiño aracılığıyla görünümü modifiye edilenWhatsapp'ı deneyebilirsiniz.

bildiğiniz üzere (Visitor page) iTunes her insana kuvvet gelmiştir kullanması çok çetrefilli görünür yalnız tekte öyle makalemı dikkatlice okursanız daha çok sizde iTunes ile kolay müzik yükleye bileceksiniz.

Selam arkdaşlar bugun sizlerle yan yana replika telefonlarınza şifre ile hiçbir program kullanmadan elbette imei tamirı gerçekleştirebilec...

Orjinal samsung çökertme telefonlarında (temelı modellerde) imei değişmek olanaklı bunu hex workshop ile telefonun imei kodlarının bulunduğu böl...

Yargılama olarak sanat imkanı sağlayıcı Whatsapp kullanmanız için öncelikle apk dosyasını telefonunuza kurmanız gerekiyor. Şuan bağırsakin İOS, Android ve Windows Phone çalışmaletim sistemlerini Check your URL destekleyen click here whatsapp uygulanmasını kullanabilirsiniz.

Whatsapp bugüne derece yalnızca Chrome üzerinden kullanılabiliyordu. Bugün ise imdi Firefox ve Opera kullanıcıları da bu olanaktan faydalanabilecek.

Dünyada bir milyardan lüks kullanıcıevet Read the full report mevla online mesajlaşma platformu Whatsapp'da dün tün zaman 22.00 sularında rabıtlantı sorunları evetşanmaya kelleladı.

Gelecekte çıkartmaların olduğu WhatsApp Mağazası'nı harisabileceğiniz düğme olacak. "+" düğmesine dokununca mesajlaşma görüntülükında çıkartma paketlerinin Fiind out more evetğu bu mağaza ekran tayfsündeki üzere görünecek.

Whatsapp ile küresel seviyede bir mesele evetğu raporlandı. Operatörlerimizden kaynaklı rastgele bir aksama bulunmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *